Wyraz

01Nie wybrany w drafcie NBA, miota się od poczatku po róznych klubach. Elabs Crew (wraz z Dj Slime, Ocho, Graf aka Cratedigger), Wyraz, Lettriste Crew (wraz z Lordno), Unitra (Z Tomaszem Andersenem). Brak jakichkolwiek pewników w życiu umiejętnie maskuje ideologią, uśmiechem i wyciąganiem trupów z szafy.
Tematyka utworów ma często silne zabarwienie społeczno-polityczne. Ostatecznie chodzi mu podobno o to, żeby puścić trochę idei w eter, które mogą w efekcie przyczynić się poszerzenia sfery publicznej o mniej znane wątki. Z roku na rok ma coraz większe zmarszczki na czole. Wynika to podobno z samonarzucających się procesów zdziwenia, którę sa nieustępliwe przy bezstronnej obserwacji rzeczywistości, w tym kondycji kultury. Muzyki hip-hop słucha, gdy idzie porzucać do kosza, wtedy stanowi tylko i wyłącznie tło.
Przed pójściem do psychoanalityka ratuje go tylko to, że sam chciałby nim kiedyś zostać. W przypadkach gdy ta świadomość nie wystarcza, idzie poczytać na ławkę filozofię społeczną i dłubie we wszelkich -izmach.

Obecnie Wyraz skończył pracę nad nową epką Elabs Crew, która powinna ujrzeć światło dzienne na poczatku 2013 roku. Oprócz tego współpracuje na bieżąco z Tomaszem Andersenem. W jego szufladzie leżą teksty, którymi mógłby zapełnic co najmniej dwie długogrające solówki. Jeszcze nie wie, co z nimi zrobić.

Więcej na:
facebook.com/Lettriste-Crew/

Kontakt:
wojciechwyraz[AT]op.pl

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.